نحوه بند انداختن صورت بدون نیاز به دیگران

نحوه بند انداختن صورت بدون نیاز به دیگران
نحوه بند انداختن صورت بدون نیاز به دیگران
روش اصلاح صورت ، اصلاح صورت
نحوه بند انداختن صورت در منزل بدون نیاز به کسی . با سه روش ساده که در اینجا به شما ارائه می شود می توانید خودتان به راحتی این کار را در منزل انجام دهید.
بازدید : 28,908 نفر
بند انداختن صورت بدون نیاز به کسی!

نحوه بند انداختن بدون اینکه نیاز به کسی داشته باشید ، خودتان صورتتان را بند بیاندازی. چیزهایی که لازم دارید یک دوک نخ مخصوص اصلاح، مقداری الکل، پنبه ی تمیز و یک هد بند یا تل پهن جهت جمع شدن کامل موها در اطراف صورت می باشد.بند انداختن صورت

روش اصلاح صورت

روش های اصلاح صورت

روش اول اصلاح صورت :

راحت ترین راه برای بندانداختن این است که 51-61 سانت از نخ اصلاح را جدا کرده و آن را با پنبه ای که به الکل آغشته شده ضد عفونی کنید و انتهای نخ را به هم گره دهید تا یک خط بسته درست شود سپس با انگشتان شصت و نشانه ی هر دودست با این نخ بسته یک مستطیل درست کنید و همچنان که انگشتان دو دست در دو عرض مستطیل قرار دارند نخ را بپیچانید به طوریکه ضربدری در وسط ایجاد شود، با این کار شما یک پروانه درست کرده اید آن را روی پوست قرار دهید و با باز و بسته شدن خود را اصلاح کنید .
 

همچنین بخوانید : طرز تهیه چیزکیک شکلات سفید بدون نیاز به پخت
روش دوم اصلاح صورت:


یک سر بند ضد عفونی شده را به پایه ی میزی که روی آن آینه تان قرار گرفته ببندید و انتهای سر دیگر نخ در دست چپ، تقریبا میانه ی این نخ کشیده شده را با دست راست که به حالت باز است و حتما
در آرایشگاهها دیده اید بپیچانید تا یک مثلث درست شود حال به آرامی آن را با کشیدن نخ دست چپ و باز و بسته شدن مثلث روی صورت بازی دهید تا موها بین پیچش نخ گیر کرده و از ریشه خارج شوند.
 

روش سوم اصلاح صورت:


 بنشینید و پاها را دراز کنید، یکسر نخ را به شصت پا گره زده و بقیه را در حالی که قسمت انتهایی آن در دست چپ و قسمت میانی با دست راست مثلثی شکل شده روی صورت بلغزانید تا موهای صورت آرام آرام گرفته شوند.

/ 0 نظر / 56 بازدید