فوت و فن انتخاب عطر و ادوکلن

فوت و فن انتخاب عطر و ادوکلن
فوت و فن انتخاب عطر و ادوکلن
عطر ، ادوکلن
عطر وسیله ای است که اگر درخرید آن نکات مهم انتخاب را رعایت نکنید حس خوب استفاده از عطر و هزینه ی صرف شده را از دست داده اید.
بازدید : 11,087 نفر

 بسیار اتفاق افتاده است که عطر و یا ادوکلنی را با قیمت بالا خریداری کرده اید اما متوجه شده اید که از بو و طعم آن راضی نیستید راه چاره را در ادامه بخوانید.در انتخاب عطر مانند هر انتخاب دیگری فوت و فن هایی هست که با دانستن و دنبال کردن آنها به نتیجه ای دلخواه می رسید.

برای انتخاب یک عطر و ادوکلن خوب:
1- به اندازه تست کنید:
اولین قدم در خریداری یک عطر تست بوی آن است که اگر دقت کرده باشید بعد از تست دو یا سه نمونه انتخاب برایتان سخت می شود چرا که حس بویایی در این زمان به دلیل تحریکات پی در پی دچار یک ضعف موقت در تشخیص می شود پس بهتر است نام دقیق عطر را بدانید و یا بعد از تست دو یا سه نمونه مدتی را به بویایی خود استراحت داده و دوباره شروع به تست کنید.
 
عطر
 
2-بعد از انتخاب یک دور بزنید:
بعد از اینکه عطر دلخواهتان را انتخاب کردید از فروشگاه خارج شده و چند دقیقه در فروشگاه های اطراف دوری بزنید تا اینکه متوجه ماندگاری و کیفیت عطر بعد از گذشت مدتی بشوید.
 
3-عطر شخصیتتان را انتخاب کنید:
همچنین بخوانید : فوت و فن انتخاب و خرید کتری و قوری
اگر شما فردی اجتماعی و خونگرم هستید بهترین عطر برای شما عطر های میوه ای است اما اگر شخصیتی خجالتی و منزوی دارید عطردارچینی بهترین انتخاب برای شماست.
اگر شما فردی لاغر اندام هستید از عطر های خنک و ملایم استفاده کنید و در صورتی که شما کمی چاق هستید عطر های تلخ مناسب تر است.
 
عطر
 
4-عطر را به هر جایی نزنید:
بهترین و مناسب ترین قسمت بدن که بایستی عطر را به آن زد پشت گوش و گردن و قسمت درونی مچ دست و یا همان بر روی نبض است.
/ 0 نظر / 53 بازدید