ترفندهایی برای آرایش چشم خانم های بالای 40 سال

ترفندهایی برای آرایش چشم خانم های بالای 40 سال
ترفندهایی برای آرایش چشم خانم های بالای 40 سال
آرایش چشم ، آرایش چشم خانم های مسن
سبک و رنگ آمیزی آرایش چشم خانم های مسن باید طوری باشد که چهره آنها را زیباتر و جوان تر نشان دهد.
بازدید : 1,654 نفر
بهترین آرایش چشم خانم های بالای 40 سال

آرایش چشم تاثیر بسیاری در صورت خانم ها دارد. شما هم اگر جزو خانم های بالای 40 سال هستید بهتر است بدانید که چند نکته به شما کمک می کند آرایش چشم تان را زیباتر کنید.آرایش چشم

کانسیلر دو کاره انتخاب کنید

با افزایش سن، حفظ آب زیر چشم ها حیاتی تر می شود، که گودی های سیاه زیر چشم را پدید می آورند. تامی ریورو، کارشناس زیبایی افراد مشهور می گوید، کانسیلر دوکاره با توناژ زرد کمرنگ که خاصیت برجسته کنندگی نیز دارد را انتخاب کنید.

از رنگ های گرمتر استفاده کنید

سایه های چشم با رنگ های گرم. ریورو می گوید، سایه های خاکستری و قهوه ای کمرنگ تنها موجب می شود چشمان شما خسته تر به نظر برسند. پیشنهاد او رنگ های گرم است؛ هر آنچه که روشن و گرم باشد احساس سرزندگی را به دیگران القا می کند. مایکل رادو ، آرایشگر افراد مشهور می گوید، برای پوست های روشن تر، رنگ هایی با پایه ی وانیلی و موکای روشن را بکار برید؛ برای پوست های تیره از پرتقالی هلویی و زرد طلایی کمک بگیرید.

همیشه پرایمر بزنید

به طور معمول، هنگامی که پای چشمان در میان باشد، اندکی از هر محصولی نیز زیاد است. اما آماده شدن پلک چشم برای رنگ و آرایش ضروریست، حتی اگر قصد استفاده از سایه و خط چشم ندارید. رادو می گوید:پرایمر موجب صاف شدن و تصحیح رنگ پلک شده و موجب می شود تا جوانتر به نظر برسید. اگر مایلید پلک هایتان رنگ بیشتری داشته باشد، از پرایمر استفاده کنید زیرا پرایمر از چین و چروک جلوگیری می کند.

  

 

آرایش چشم

همچنین بخوانید : نکاتی برای زیبا شدن خانم های بالای 40 سال
نحوه آرایش چشم خانم های مسن

 

مات کنید

براندن هاپستین، آرایشگر افراد مشهور می گوید، وقتی روشن کننده را روی پوست چروکیده بمالید، درحقیقت چروک ها و در نهایت سن شما بیشتر جلب توجه می کند. یک سایه ی مات، پلک ها را صاف کرده و همه خطوط ریز را مخفی می نماید . پیشنهاد هاپستین برای درخشش فوق العاده، اضافه کردن سایه به گوشه ی چشم است، زیرا مرکز نور است و کمی سایه کفایت می کند.

به هر قیمتی شده از مایعات اجتناب کنید

با افزایش سن خطوط خشن و ضخیم اطراف چشم به دشمنان سرسختی بدل می شوند، بنابراین خط چشم های مایع به هیچ عنوان راه حل "نمی شوند". ریورو می گوید، من معمولا خط چشم ژلی را برای افراد بالای 40 سال پیشنهاد می کنم:زیرا کنترل بیشتری می توان روی رنگ و کاربرد آن داشت. اما باید فقط یک لایه نازک بزنید. رادو می گوید:با مالیدن لایه ی نازکی از خط چشم و تا جایی که ممکن است به مژه ها نزدیک، خط چشمی سیاه تر، ضخیم تر و چشمانی شفاف تر و هویدا تر خواهید داشت.

به رنگ مشکی بازگردید

ریورو می گوید، ریمل مشکی در سطح جهان قابل ستایش است و نسبت به آن اغراق می شود و البته به همان نسبت کاربردی، ریورو می گوید:برس ریمل را برداشته و کاملا اطراف و درون تیوب بچرخانید و سپس روی مژه ها بکشید. به این ترتیب، تعریف دقیقی از ریمل مشکی، بدون اغراق هایی که اغلب همراه آن است، خواهید دید. اما همواره بر روی مژه های بالایی تمرکز کنید. رایورو می گوید، از به کاربردن ریمل روی مژه های پایینی اجتناب کنید. هر محصولی، حتی ریمل ضد آب، پوسته پوسته می شود و سیاهی بیشتری به ناحیه زیر چشم شما اضافه می کند.

پهنای ابروها را زیاد کنید

برای اینکه چشمانتان واقعا برجسته شوند، باید به ابروهایتان توجه کنید، به ویژه با افزایش سن و کم شدن موها. اما به جای مداد از سایه استفاده کنید که با رنگ ابروی شما هماهنگ است، مانند کیت ابروی Bobbi Brown Light. ریورو می گوید:همه می توانند برای درست کردن ابروهایشان از کمی سایه کمک بگیرند، پس کمی پودر سایه چشم را با برس نرم کوچک برداشته و روی ابرو ها بکشید. همین امر دلربایی بیشتری به چهره ی شما می دهد.

ترفندهایی برای آرایش چشم خانم های بالای 40 سال
/ 1 نظر / 50 بازدید
وبسايت اصفهان من بزرگترين نيازمنديهاي رايگان کشور

خوشحال ميشم به منم سر بزني! يک سيستم وبلاگ دهي جديد را باش آشنا شدم امکانات خوبي داره اونجا هم ميتوني وبلاگ بزني پارس بلاگ دات ايکس واي زد parsblog دات ايکس واي زد parsblog دات xyz [گل][گل] -------------------------------حالا چند تا آگهي بازرگاني-------------------- تبديل وب لاگ شما وبلاگنويس محترم به يک وب سايت با کمترين هزينه هاست رايگان يک ساله هديه من به شما شما فقط هزينه ثبت دامين مورد نظر خود را براي يک سال بدهيد و هاستينگ رايگان داشته باشيد براي کسب اطلاعات بيشتر با اي دي من در تلگرام مکاتبه کنيد @updap -------------------------------------------- بزرگترين آپلود سنتر براي ايرانيان امکان کسب در امد روزانه از تعداد دانلود فايل هاي شما همين الان با مراجعه به وب سايت زير اکانت خود را بسازيد updap دات کام آپ دپ دات کام ---------------------------------------------------------- يک سايت رايگان براي ارسال آگهي هاي شما بزرگترين سيستم نيازمنديهاي رايگان ايران همين الان آگهي خود را منتشر کنيد esfahan.me